Fotografické služby

Profesionální fotografové působící nejčastěji v Plzni a v Praze

Díky spolupráci s několika fotografy jsme schopni nabídnout téměř veškeré fotografické služby včetně natáčení krátkých videospotů. Poradíme si také s focením a natáčením z nadhledu umíme to také. 

O mně

Specializující se na portrétní a profesní fotografii, fotografování automobilů a zachycuji atmosféru na eventech. Dále spolupracuji s realitními kancelářemi, kterým pomáhám prodávat nemovitosti prostřednictvím autentických fotografií zvýrazňujících jedinečnost každého objektu.

Používám fototechniku od osvědčených značek Sony, Sigma a Manfrotto a záblesková světla Godox pro dokonalé osvětlení. Moje práce je známá svou kreativitou, precizností a schopností zachytit autentické momenty.

Nabízím také fotografické služby pro sportovní kluby, produktovou fotografii a svatební fotografii.

Portrétní fotografování

Originální portréty od profíka

Pochlubte se profesionální profilovou fotografií na sociální síti nebo oživte svůj životopis kvalitní profesní fotografií, díky které životopis zaujme na první pohled.

Samozřejmě nabízíme také rodinné focení, focení dětí a dokážeme zdokumentovat různé události, na které nechcete nikdy zapomenout. Focení je možné domluvit jak venku v přírodě, tak v ateliéru, kde se se správným světlem dají vytvořit úplné zázraky.

Cena portrétního fotografování

Ateliér s vizážistkou a výstup

Pro portrétní fotografování v ateliéru doporučujeme vždy využít služeb vizážistky.

Fotografie budou předány v digitální podobě. Je však možné si objednat i tištěné fotografie, které jsou zpoplatněny dle ceníku tisku fotografií.

Svatební fotografování

Zachycení nejvzácnějších momentů

Během vašeho svatebního dne se budete moci soustředit jen na to, co je důležité, a my se postaráme o zachycení vašich nejvzácnějších momentů.

Před samotným dnem D se potkáme na seznamovací schůzce a probereme, jak a na jakých místech bude focení o svatebním dnu probíhat. Domluvit se můžeme i na předsvatebním focením.

Víme, že se jedná o váš speciální den a každý z nás si ho představuje jinak. Jsme proto připraveni na základě osobní schůzky vám udělat individuální nabídku. Ať se jedná o fotografování pouze obřadu a novomanželů, nebo chcete mít fotografie i z večerní párty, jsme tu pro vás.

A co svatební video? Tak to umíme také, napište nám email na info@tisknemefotografie.cz a vše domluvíme.

Cena za celý den s vámi

Cena 20 000 Kč zahrnuje přibližně 8 hodin svatebního fotografování a předsvatební schůzku. Během, které se dohodnou veškeré detaily svatebního fotografování. Ze svatebního dne obdržíte minimálně 250 ks upravených fotografií, fotografie budou předány na USB disku.

Svatební fotografování zahrnuje fotografování svatebních příprav, obřadu, společného fotografování hostů s novomanželi, portrétní fotografování novomanželů, zahájení hostiny, prvního tance a začátku následného programu.

Fotografování interiérů a exteriérů nejen pro realitní kanceláře

Fotografie nemovitostí

Pracujete pro realitní kancelář a chcete se soustředit čistě na prodej nemovitostí a přitom mít fotografie, které jsou napříč vaší nabídkou ucelené a zaujmou? Dejte nám vědět na info@tisknemefotografie.cz a my vám připravíme fotografie, které už stačí jen nahrát na webové stránky.

Připravíme vám také fotografie na nové webové stránky nehledě na to, zda nabízíte ubytovací služby, provozujete restauraci, nebo kavárnu. S každým projektem se rádi seznámíme a samozřejmě ho i co nejlépe nafotíme.

Cena za fotografie nemovitostí

Cena zakázky se stanovuje individuálně.

Cena fotografování interiéru bytu do velikosti 2+1, kdy klient obdrží do 10 ks upravených fotografií je 3000 Kč.

Fotografie budou předány v digitální podobě.

Fotografie vašeho mazlíčka

Momenty s vaším parťákem

Je nám jedno, zda chcete vyfotit vašeho psa, kočku, nebo miláčka v podobě automobilu s pětilitrovým motorem a osmi válci. Všechny fotografie rádi uděláme.

Při fotografování vašich zvířátek je ovšem nutné, aby vás mazlíček alespoň trochu poslouchal.

Cena za fotografování mazlíčků

Cena za fotografování vašeho mazlíčka je 3000 Kč, bude trvat přibližně jednu hodinu a obdržíte 8-10 ks upravených fotografií.

V případě zájmu o více fotografií bude účtováno za každou hodinu fotografování, nebo za dalších 8 ks upravených fotografií navíc 2000 Kč.

Informace k fotografování

Místo fotografování bude zvoleno dle vašich požadavků na výslednou fotografii.

Doprava na místo fotografování bude účtována dle ceníku.

Fotografie budou předány v digitální podobě.

Auto-moto fotografie

Další fotoslužby

Produktové fotografování

Zakládáte e-shop a chcete profesionálně nafotit vaše produkty, které ještě nikdo nikdy nefotil? Ve studiu a se správným světlem to pro nás bude hračka. Zvládneme nafotit i výrobky ze skla, jejichž focení je pro fotografy výzvou.

Pro focení módy a lifestylu zajistíme modelku, vizážistku a vše ostatní, co bude potřeba.

Cena se vždy kalkuluje individuálně, podle velikosti zakázky a množství příprav.

Letecké fotografie z dronu

Snažíme se brát všechno s nadhledem, a proto nabízíme také fotografie z výšky, které zaručeně upoutají.

Nechte si z výšky vyfotit třeba vaši firmu, ať zákazníci vidí, jaký máte dosah.

Jelikož se jedná o fotografování pro komerční účely, cena se vždy kalkuluje individuálně, podle velikosti zakázky a množství příprav.

Fotografování sportovních klubů

Vyfotíme skupinovou fotku celého týmu a portréty jednotlivých hráčů pro prezentaci vašeho klubu.

Díky výkonným zábleskovým světlům jsme schopni zachytit v dokonalé kvalitě početné hokejové a fotbalové týmy, ale i jednotlivce na atletické dráze, nebo tenisovém kurtu. Naše služby jsou k dispozici pro veškeré sporty. Je jedno jestli s míčem kopete na branku nebo házíte na koš.

I amatérský fotbalový klub může mít profesionální fotografie jako česká reprezentace. Pokud chcete zachytit i průběh zápasu nebo závodu jsme tu také pro vás.

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte náš kontaktujte na emailové adrese info@tisknemefotografie.cz.

Ceník dopravy na místo fotografování

Cena dopravy na místo fotografování se stanoví podle vzdálenosti a časové náročnosti. Cena za dopravu v Plzni a do 10 km od Plzně je zdarma. Při fotografování na místech vzdálenějších jak 10 km od Plzně se účtuje 10 Kč/km. Doprava do míst, které jsou vzdálené více jak 80 km od Plzně je účtován časový příplatek 500 Kč/h (například doprava po Praze).

Kde převážně působíme?

Jelikož spolupracujeme s vícero fotografy, jsme schopni zajistit focení v Plzni, v Praze a celém Plzeňském kraji.

Jestliže potřebujete zařídit fotografování i mimo zmíněné lokality, dejte nám vědět a my vám zkusíme zajistit fotografa ve vašem okolí.

Poptávka foto a video produkce

Obchodní podmínky fotografování

Poptávku na fotografování je možné realizovat pouze emailem zaslaným na info@tisknemefotografie.cz. Následně dohodnutý termín, místo fotografování a jeho cena se stává závaznou.

K závazné rezervaci termínu slouží záloha (rezervační poplatek) ve výši 50 % z ceny vybraného fotografování, záloha se započítává do konečné ceny po ukončení zakázky. Druhých 50 % z ceny fotografování zaplatíte před odesláním hotových fotografií, nebo po zvolení fotografií k úpravám. V případě zrušení termínu méně než 14 dní před plánovaným datem fotografování propadá záloha ve prospěch fotografa. Storno podmínky jsou uvedeny ve smlouvě, která bude podepsána mezi vámi a fotografem. 

Výběr fotografií k úpravám bude proveden přes online galerii, na kterou vám zašlu odkaz v emailu. Vy si z galerie vyberete fotografie, které se vám libí a já na nich provedu úpravy. Fotografie budou nahrané v online galerii během jednoho týdne od ukončeného fotografování. Upravené fotografie vám budou předány nejpozději do jednoho měsíce od vybrání fotografií k úpravám.

Neupravené fotografie neposkytuji. Obdržíte pouze upravené fotografie v digitální podobě a v předem dohodnutém počtu.

Na objednané fotografie se vztahuje autorský zákon č. 121/2000 Sb. Znamená to, že fotografie jsou pouze pro vaše soukromé využití (např. pro tisk fotografií, fotoobrazů a fotokalendářů pro vás, či vaše přátele apod., prezentaci na vašich sociálních sítí, nebo na vašem webu).

Soukromé využití fotografií nezahrnuje používání fotografií pro marketingové a obchodní účely. Fotografie nesmí být zasílány třetím osobám (např. do kalendářů určeným k prodeji či propagaci firmy). Oprávnění pro komerční využití může zákazník nabýt pouze výslovným písemným souhlasem autora.

Vyhrazuji si právo použít některé z fotografií pro svoji prezentaci na sociálních sítích a webových stránkách. Zákazník má právo s tímto nesouhlasit. Pokud však svůj nesouhlas neprojeví nejdéle do skončení focení, považuji použití fotografií za odsouhlasené.

Přejít nahoru