Prodej fototapet

Vylaďte si svoje bydlení k dokonalosti

Už vás nebaví pouze bíle zdi a rádi byste si Váš domov, kancelář, nebo jakýkoliv jiný prostor zkrášlili. Máme pro Vás řešení. Vyberte si z naší nabídky fototapetu, kterou můžete umístit jak do vnitřních, tak i vnějších prostor.

O fototapetách

Víme, že fototapety jsou velmi individuální produkty, neboť je důležité, aby se motiv fototapety hodil do daného prostoru a rozlišení fototapety bylo dostatečné na jeho velikost. Proto nabízíme fototapety na míru. Společně vybereme motiv fototapety a my pak následně zajistíme vše od fotografických prací až po nalepení tapety.

Pro výrobu fototapet používáme vysoce přilnavou samolepicí PVC fólii, která má velmi dobrou přilnavost na všech typech povrchů. Pro větší odolnost je navíc možné ji opatřit ještě laminační fólií. Pro venkovní použití fototapety je její životnost maximálně 4 roky od nalepení.

Cena fototapety se liší podle jejího motivu a velikosti. U každého motivu je vždy uvedena doporučená maximální velikost pro zachování ostrosti. Motiv fototapety si můžete vybrat z galerie fotografií níže.

Pro objednání fototapety nám napište email na info@tisknemefotografie.cz, do emailu uveďte jméno autora a název jeho díla. Všechny fototapety jsou vyráběné na zakázku a dodaní od uhrazení jeho plné ceny trvá přibližně 10 dní.

Přejít nahoru