Kontakty

Napište nám na email info@tisknemefotografie.cz
nebo zavolejte na +420 773 969 832

Spojte se s námi

Fakturační údaje

Tisk velkoformátových fotografií

Tiskneme velkoformátové fotografie na profesionálních fototiskárnách s pigmentovým inkoustem, používáme prémiové fotopapíry od české značky Fomei a německé Hahnemühle a touto kombinací dokážeme zaručit dlouhou trvanlivost a vysokou barevnou stálost vytištěných fotografií.

Výroba a prodej fotoobrazů na míru

V naší galerie fotoobrazů naleznete fotografie od českých fotografů a díky jejich různému zaměření si vybere opravdu každý. Chcete-li mít fotoobraz z vaší fotografie, kontaktujte nás a my vám ho rádi vyrobíme.

Prodej fototapet

Už vás nebaví pouze bíle zdi, a rádi byste si Váš domov, kancelář, nebo jakýkoliv jiný prostor zkrášlili. Máme pro Vás řešení, vyberte si z naší nabídky fototapetu. Tapety jsou vhodné jak do vnitřních, tak i vnějších prostor.

Skenování fotografií a diapozitivů

Máte doma fotografie, nebo i diapozitivy, pořád ve stejné obálce, ve které jste si je přinesli z fotolabu. Jestli ano, nechte si je zdigitalizovat a udělejte si z nich fotoknihu nebo i fotoobraz.

Fotografické služby

Díky spolupráci s několika fotografy jsme schopni nabídnout “téměř” veškeré fotografické služby. Nabízíme také točení krátkých video spotů, a jestliže potřebujete něco vyfotit nebo natočit z nadhledu umíme to také.

Grafika a design

Zajišťujeme grafické služby, firemní grafiku, výrobu propagačních materiálů, nebo i polepy aut.​

Přejít nahoru