Dejte vašim digitálním fotografiím život

Tiskneme
Fotografie

Máte své oblíbené fotografie, které chcete mít každý den na očích? Vyzdobte si svůj domov nebo kancelář fotoobrazem či fototapetou.

Naše služby

Nabízíme fotografické služby, tisk velkoformátových fotografií, skenování fotografií.  

Chcete dodat prezentaci vaší společnosti říz? Připravíme vám kompletní grafiku, kterou následně i fyzicky zhotovíme.

Tisk velkoformátových fotografií

Velkoformátové fotografie tiskneme na profesionálních fototiskárnách s pigmentovým inkoustem a používáme přitom prémiové fotopapíry od české značky Fomei a německé Hahnemühle. Díky této kombinaci dokážeme zaručit dlouhou trvanlivost a vysokou barevnou stálost vytištěných fotografií.

Výroba a prodej fotoobrazů na míru

V naší galerii fotoobrazů naleznete fotografie od českých fotografů. Díky jejich různému zaměření si vybere snad každý. Chcete-li mít fotoobraz z vlastní fotografie, kontaktujte nás a my vám ho rádi vyrobíme.

Prodej fototapet

Už vás nebaví pouze bílé zdi a rádi byste si váš domov, kancelář nebo jakýkoliv jiný prostor zkrášlili? Máme pro vás řešení. Vyberte si z naší nabídky fototapetu, kterou můžete umístit jak do vnitřních, tak i vnějších prostor.

Skenování fotografií a diapozitivů

Máte doma fotografie nebo diapozitivy celé roky ve stejné obálce, ve které jste si je přinesli z fotolabu, a ještě jste si je ani neprohlíželi? Jestli ano, nechte si je zdigitalizovat a udělejte si z nich fotoknihu nebo fotoobraz.

Fotografické služby

Díky spolupráci s několika fotografy jsme schopni nabídnout téměř veškeré fotografické služby včetně natáčení krátkých videospotů. Poradíme si také focením a natáčením z nadhledu.

Grafika a design

Zajišťujeme grafické služby, firemní grafiku, výrobu propagačních materiálů i polepy vozidel.

Galerie fotografií

Ukázky fotografií, ze kterých je možné vytvořit fotoobraz.

Naši partneři

Pro tisk fotografií požíváme profesionální tiskárny a originální pigmentové inkousty Canon ve spojení s prémiovými fotopapíry české značky Fomei nebo německé Hahnemühle. 

Fotografování v ateliéru realizujeme v iAtelier.cz.

S výrobou webu a jeho nastavením se obracíme na Petra Krauze a Digital Depo.

Přejít nahoru