Nejvyšší kvalita FineArt tisku v Plzni s fotopapíry Hahnemühle

Fotografové, kteří tisknou své fotografie, vědí, jak důležité je vybrat ten správný papír. Když jde o Fineart tisk, není prostor pro kompromisy. Proto jsme se rozhodli, že budeme tisknout fotografie na fotopapíry Hahnemühle. Představujeme vám tři specifické druhy fotopapírů Hahnemühle, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro své fotografie vybrat: Photo Rag® Baryta, Photo Rag® a Albrecht Dürer.

Photo Rag® Baryta – vysoce lesklý fine art fotopapír

Hahnemühle Photo Rag® Baryta je vysoce lesklý a přirozeně bílý bavlněný papír bez optických zjasňovačů. Jeho barva není úplně jasně bílá jako u bělených papíru. Povrchová struktura je velmi jemná.

V kombinaci s pigmentovým inkoustem Canon LUCIA PRO vytváří ohromující tiskové výsledky s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokými černými barvami a perfektními kontrasty. Photo Rag® Baryta splňuje požadavky na muzeální kvalitu a velmi vysokou odolnost vůči stárnutí.

Photo Rag® – nejoblíbenější matný FineArt fotopapír pro všechny příležitosti

Hahnemühle Photo Rag® je jedním z nejpopulárnějších matných papírů na světě pro FineArt inkjet tisk. Tento bílý bavlněný umělecký papír s charakteristickou, krásně definovanou plstěnou strukturou poskytuje jemný a příjemný pocit na dotek. Tisk na tiskárnách Canon imagePROGRAF a FineArt fotopapírem  Photo Rag® vytvoří tisk s brilantními barvami, hlubokou černou, výraznými kontrasty a perfektní reprodukcí detailů. 

Photo Rag® splňuje požadavky na muzeální kvalitu a velmi vysokou odolnost vůči stárnutí.

Albrecht Dürer – matný fotopapír, který svým texturovaným povrchem připomíná akvarelový papír

Albrecht Dürer je ručně vyrobený papír složený z 50 % bavlny a 5 0% α-celulózových vláken. Tento tradiční umělecký papír je obohacen o povlak speciálně vyvinutý pro FineArt tisky. Má klasickou výrazně definovanou akvarelovou strukturu, která dodává uměleckým reprodukcím pocit namalovaného obrazu.

FineArt tisky mají živé barvy, hlubokou černou a optimální reprodukcí detailů. Fotopapír Albrecht Dürer splňuje nejvyšší požadavky na odolnost vůči stárnutí.

 FineArt tisk v Plzni

Dobrá zpráva pro všechny fotografy v Plzni a okolí! Zkonzultujte si u nás své fotografie před tiskem a vyhněte se tak nekvalitním fotografiím, za kterými je většinou nekalibrovatelný, nebo „přesvícený“ monitor. Abyste s tiskem byli stoprocentně spokojeni, rádi vám také vytiskneme menší formát fotografie a tím zabráníme nechtěním překvapením a škodám při tisku fotoobrazu. Naším cílem je, aby výsledný produkt splňoval vaše nejvyšší očekávání.

Certifikáty autentičnosti Hahnemühle

V případě, že se rozhodnete pro tisk v té nejvyšší možné kvalitě, doporučujeme vám si u nás nechat vytvořit certifikát autentičnosti. Tyto certifikáty byly navrženy k ochraně bezpečnosti a pravosti vašich limitovaných edicí uměleckých děl a reprodukcí na papíru Hahnemühle. Umělecká díla opatřena certifikátem autentičnosti Hahnemühle, si můžete zaregistrovat na webových stránkách Hahnemühle www.myartregistry.com.

Vlastnosti Certifikátů:

– Vyrobeny z prémiového ručně vyrobeného papíru s vodoznakem Hahnemühle a fluorescenčními bezpečnostními vlákny.

– Obsahují sériově číslovaný hologram.

– Druhý, identicky číslovaný hologram je aplikován na zadní stranu uměleckého díla.

– Kombinace certifikátu a hologramu zaručuje, že každý certifikát autentičnosti se vztahuje k jednomu konkrétnímu dílu.

– Text a rozložení certifikátu lze vytvořit individuálně.

Tímto způsobem zajistíte, že každé vaše umělecké dílo bude jedinečné a chráněné proti padělání.

Vyberte si ty nejlepší fotopapíry Hahnemühle pro své fotografie a využijte možnosti FineArt tisku v Plzni s certifikáty autentičnosti. Vaše umělecká díla si to zaslouží.

Pošlete nám fotografie zde.

Autor: Radovan Ježek

Fotografie: Hahnemühle

Přejít nahoru